Aktualności
Terminarze
Tabele
Drużyny
GUKS Wawrów Stal Gorzów
UKS Speedway Rędziny
Rybki Rybnik
BTŻ Polonia Bydgoszcz
Włókniarz Częstochowa SA
Akademia Sportu Wybrzeże Gdańsk
KS Toruń
Foto
Wideo
Media
Kontakt
Aktualności
Terminarze
Tabele
Drużyny
GUKS Wawrów Stal Gorzów
UKS Speedway Rędziny
Rybki Rybnik
BTŻ Polonia Bydgoszcz
Włókniarz Częstochowa SA
Akademia Sportu Wybrzeże Gdańsk
KS Toruń
Foto
Wideo
Media
Kontakt
IMP'22
DMP'22
IPP'22
PPPK'22
Trener / szkoleniowiec roku
Robert Chmiel
Józef Kafel
Paweł Parys
Bartosz Świącik
Jacek Woźniak
Działacz roku
Agnieszka Kozielska
Sławomir Misiewicz
Izabela Pochowska
Michał Szyjko
Michał Świącik
Adam Wolski
Najlepszy klub organizacyjnie
Włókniarz Częstochowa
Rybki Rybnik
BTŻ Polonia Bydgoszcz
GUKS Speedway Wawrów
Najlepszy kumpel z toru
Dawid Benauer
Oskar Kręglicki
Kewin Nycz
Maksymilian Pawełczak
Jakub Plutowski
Franciszek Szczyrba
Debiut roku
Mieszko Mudło
Jakub Plutowski
Bartłomiej Posturzyński
Franciszek Szczyrba
Super Twardziel Roku
Seweryn Kapiszka
Wiktor Klecha
Kewin Nycz
Maksymilian Pawełczak
Jakub Plutowski
Pechowiec sezonu
Wiktor Jasiński
Maksymilian Kostera
Bartłomiej Posturzyński
Piotr Reszka
Maksym Zientara
Popularność
Dawid Benauer
Filip Bęczkowski
Jakub Plutowski
Maksym Zientara
Marcel Chylarecki
Oskar Funtowicz
Krzysztof Harendarczyk
Wiktor Jasiński
Wiktor Klecha
Maksymilian Kostera
Oskar Kręglicki
Nikodem Leśnik
Mieszko Mudło
Kewin Nycz
Maksymilian Pawełczak
Bartłomiej Posturzyński
Piotr Reszka
Paweł Wyczyszczok
Poświęcenie / zaangażowanie
Antoni Jabłoński
Andrzej Kozielski
Krzysztof Kręglicki
Kewin Nycz
Rafał Piotrowski
Jacek Woźniak
Wyślij głosy
Nasi partnerzy
sponsor
kluczowy
sponsor
kluczowy
sponsor
kluczowy
sponsor
kluczowy
partner
sponsor
kluczowy
partner
partner
techniczny
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
partner medialny
sponsor
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Więcej informacji...